ROBOMEC


ROBOMEC, sektörün farklı alt dallarında 10 yılı bulan tecrübe ve bilgi birikimine sahip ekibimizin, 2017 yılında bir araya gelmesi ile teknopark bünyesinde kurulmuştur.


Plastik ambalaj imalatı sektörüne robotlu otomasyon hizmeti verme misyonuyla yola çıkan firmamız, “From Raw Material To Final Product” sloganıyla plastik enjeksiyon, şişirme, injection&blow ve termoform makineleri ile entegre çalışan; Kalıp İçi Etiketleme (IML-BML), Ürün Alma (Take Out), Çapak Kırma, Kulp Çakma, Sağlam-Sakat Testi, Kamera Kontrol, Paketleme-Paletleme gibi müşteriye özel robotik sistemler kurmaktadır.


Firma politikası olarak müşteri memnuniyeti her daim ön planda tutulduğundan, tüm Ar-Ge çalışmalarımız sektörel tecrübelerimiz sonucunda elde ettiğimiz müşteri beklentileri yönünde olmaktadır. Bu hususta en kaliteli kompanentlerin kullanımıyla hassas imalat ve montaj tekniklerimizi harmanlayarak sektörün en kompakt ve verimli robotik sistemlerini müşterilerimizle buluşturuyoruz.


Genç ve dinamik yapısı içerisine sığdırdığı yüksek bilgi birikimi ve tecrübeye sahip mühendis kadrosuyla ROBOMEC, sektöründe müşterilerine yüksek mühendislik ürünü robotik sistemleriyle ayrıcalık kazandırmaya devam etmektedir.

Misyon


Plastik ambalaj imalatı sektörüne yönelik yenilikçi ve yüksek verimlilikte robotlu otomasyon sistemlerini projelendirmek ve hayata geçirmek; satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle üst düzey müşteri memnuniyeti oluşturmak.

Vizyon


Dünya genelinde plastik makine ve ambalaj imalatı sektörlerine hizmet veren robotlu otomasyon firmaları arasında en yenilikçi ve rekabetçi firmalardan biri olmak.